MENIU

Membri Directorat perioada 01.08.2019 – 01.08.2023

Membri Directorat perioada 01.08.2019 – 01.08.2023
Nume Prenume
Calitate
Data numirii
Data încetării mandatului
CV
(pdf)
Stănescu Nicolae Bogdan Codruț
Președinte Directorat
01.08.2019
01.08.2023
CV
Văduva Constantin
Membru Directorat
01.08.2019
12.06.2020
CV
Marian Luiza
Membru Directorat
01.08.2019
01.08.2023
CV
Grozavu Ion-Gabriel
Membru Directorat
03.02.2021
01.08.2023
CV
Plăiașu Gabriel
Membru Directorat
03.08.2020
03.02.2021
CV