MENIU

Consiliul de Administrație

Consiliul de Administrație
Nume Prenume
Calitate
Data numirii
Data încetării mandatului
CV
(pdf)
Crăița Ana Bucheru
Membru CA
09.05.2014
09.05.2016
Mandat cf. 109/2011
11.10.2016
09.05.2016
11.10.2016
Mandat cf. 109/2011
11.10.2020
revocat în 10.01.2018
CV
Marian Nicolae
Membru CA
09.05.2014
09.05.2016
revocat în 24.09.2015
CV
Cornel Bobâlcă
Membru CA-
Președinte CA
09.05.2014
09.05.2016
revocat în 16.07.2014
CV
Gabriela Sandu
Membru CA
09.05.2014
09.05.2016
revocat în 16.07.2014
CV
Eufemia Mușat
Membru CA
09.05.2014
09.05.2016
revocat în 16.07.2014
CV
Dan Agrișan
Membru CA –
Președinte CA
16.07.2014
15.12.2015
Mandat cf. 109/2011
11.10.2016
09.05.2016
revocat în 22.06.2015
11.10.2016
Mandat cf. 109/2011
11.10.2020
revocat în 10.01.2018
CV
Victor Grigorescu
Membru CA
16.07.2014
09.05.2016
Demisie în 23.10.2014
CV
Daniela Lulache
Membru CA
26.08.2014
09.05.2016
Mandat cf. 109/2011
11.10.2016
09.05.2016
11.10.2016
Mandat cf. 109/2011
11.10.2020
revocat în 10.01.2018
CV
Marius Mitruș
Membru CA
23.10.2014
09.05.2016
Mandat cf. 109/2011
11.10.2016
09.05.2016
11.10.2016
Mandat cf. 109/2011
11.10.2020
revocat în 10.01.2018
CV
Alina Luminița Cațan
Membru CA
22.06.2015
21.06.2016
revocat în 23.12.2015
CV
Radu Cosmin Bădiță
Membru CA –
Președinte CA
24.09.2015
24.09.2016
revocat în 15.12.2015
CV
Radu Cosmin Bădiță
Membru CA –
Președinte CA
24.09.2015
24.09.2016
revocat în 15.12.2015
CV
Dragoș Nicolae Pîslaru
Membru CA
23.12.2015
23.12.2016
Demisie în 18.04.2016
CV
Felicia Sandu
Membru CA
04.05.2016
04.05.2017
Demisie în 26.05.2016
CV
Mădălina Rădulescu
Membru CA
26.05.2016
26.08.2016
CV
Bogdan Cristian Pătrîniche
Membru CA
Mandat cf. 109/2011
11.10.2016
Mandat cf. 109/2011
11.10.2020
revocat în 10.01.2018
CV