Director General

Nume Prenume Calitate Data numirii Data încetării mandatului

CV

(format pdf)

Daniel Petrescu

 

 

Director General

 

29.05.2014

 

 

29.05.2018

Demisie în data de 26.09.2014

 

Dan Ovidiu Agrișan

 

Director General 29.09.2014 29.09.2018

Demisie în data de 04.08.2015

 

Ion Adrian Moldoveanu

 

Director General 05.08.2015 05.02.2016
Mădălina Rădulescu

 

Director General 09.02.2016

 

26.06.2017

 

Cîrstea Viorel  

Director General

Mandat cf. 109/2011

26.06.2017

Mandat cf. 109/2011

26.06.2021

revocat în data de 16.01.2018